Sailor Moon Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Forum

Forumumuza hoşgeldiniz.İyi vakitler geçirmenizi dileriz...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü

5 posters
YazarMesaj
sailor moon
Moderatör
Moderatör
sailor moon

bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü Empty
MesajKonu: bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü   bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 3:32 pm

bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü B0010110
Usagi için yeni bir gün başlıyor, yine okula geç kalmıştır ve kahvaltı yapmadan çıkar. Annesi onun için küçük bir beslenme çantası hazırlamıştır.

Evden çıktıktan sonra iki küçük çocuğu siyah bir kediyle oynarken görür. Kediyi kurtarmaya gider, bu kedinin alnında bir bant vardır. Bunu çıkarır ve kedi gözlerini açar, karşısında usagi vardır.
bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü B0011110
Kedi usaginin elinden kurtulup bi arabanın üstüne atlar ikisi kısa bi süre birbirlerine bakarlar tam o sırada okulun zili çalar ve usagi eyvah geç kaldımmmm diyip okula doğru koşar lunada arkasından bakakalır.okulda yine ders çoktan başlamıştır usagi gizlice sınıfa girmeye çalışır ama yakalanır bayan haruna onu dışarıda bekletir o sırada usaginin karnı guruldar ve bişiler atıştırmak için beslenbe çantasını açar tam o arada bayan haruna elinde usaginin 30 luk sınav kağıdıyla dışarı çıkar
bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü B0012110
Bayan haruna usagiyi atıştırırken görür bunun üzerine sürekli yemek yiyiceğine biraz ders çalış usagi der ve bi güzel azarlar .Öte yandan karanlık krallık (Dark Kingdom)'da enerji toplamak için Jadeite tarafından yeni bir plan kurulmuştur. Bu plana göre elmasları kullanarak insanlardan enerji çekilecekti. Kraliçe Beryl plana onay verir ve Jadeite işe koyulur. Okul çıkışı Usagi, Umino ve Naru ile sohbet eder. Umino 95 aldığından bahseder. Burada Sailor V'den konuşulur, daha sonra Naru ile annesinin çalıştığı elmas dükkanına giderler. Fiyatlar epey ucuzdur, annesi kötülüğün kontrolüne girmiştir ama onlar bunu farketmezler. Oradan çıkışta 30'luk sınav sonucuna hüzünle bakan Usagi, sınav kağıdını buruşturur ve fırlatır. Tesadüf bu ki Mamoru'nun kafasına isabet eder. ^-^
bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü S15hh210
Mamoru sınav kağıdını kafasına yiyince haliyle sinirlenir ama asıl tartışma mamoru usaginin 30 luk sınav kağıdınla dalga geçince başlar.Mamoru neeee 30 mu aldın biraz daha çalışmalısın dolunay surat yoksa sınıfta kalıcaksın der.Bunun üzerine ise usagi bundan sananne sen kendi işine baksana sersem der ve dil çıkarır
bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü 2ykkeq10
Ve ordan ayrılır. Eve döndüğünde annesi, Umino'nun sınav sonucunun iyi olmasından bahseder ve Usagi'ye sınavını sorar. Usagi uminoya çok kızar ve kem küm ederek sınav kağıdını gösterir bunun üzerine annesi bu sınav sonucuna çok sinirlenir ve usagiyi kapının önüne koyar .o ara kardeşi shingo gelir usaginin kapıya konmasıyla dalga geçip içeri girer usagi uzun ağlayıp yalvarmalarından sonra sonunda eve alınır.usagi odasında gün boyunca olanları düşünmektedir ve ağlayıp zırlamaktan çok yorulduğu için uyumaya karar verir ve uyur.
bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü 24gtvo10
Tam uyuduğu sırada pencere açılır ve içeri sabah karşılaştığı kedi girer usagi tabi bayabi şaşırır.kedi adının luna olduğunu ve bugün onu o banttan kurtardığı için çok tşk eder tabi usagi aaaaaaaaaaaaa kedi konuşuyo kediler konuşlamazki der demez resimde gördüğümüz pozisonu alır.luna ona tüm bu olanları anlatmaya çalışsada usagi dinlemez ve bu bir rüya diyerek gözlerini kapatır.luna sonunda ona bi buroş verir ve olanları anlatmaya çalışır ama usagi inanmaz bunun üzerine luna usaginin söylemesi gereken sihirli sözcükleri söyler usagi de tekrar eder veeeee
bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü 168hn910
Muhteşem dönüşüm gerçekleşir usagi bir savaşçıya dönüşür ay savaşçısına o sırada narunun yardım çığlığını duyar ve onu kurtarmaya gider.narunun annesi naruyu boğmaya çalışmaktadir
bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü 24vqiy10
ve o sırada usagi ortaya çıkar kendini tanıtır ve savaş başlar usagi oldukça korkuyodur ve sürekli kaçar.bi yandanda ben eve gitmek istiyorum başkasını seçemezmisin ben annemi özledim diye lunayla konuşmaktadır sonunda köşeye sıkışır ve ağlamaya başlar tam o ara bir gül usagi gülün geldiği yöne doğru bakar ve simokinli şovalyeyi görür ve luna saldırısını söyler usagi düşmanı yok eder ardından simokinli şovalye hoşçakal deyip giderken usagi gözleri kalpli bi şekilde simokinli şovalyenin gidişini izler
bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü 0510
ve sabah okulda herkes bu konuyu konuşurken usagi mışıl mışıl sırasında uyumaktadır
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

MesajKonu: Geri: bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü   bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 3:34 pm

Very Happy:D harika olmuş gerçekten çok beğendim aynı çizgi film izler gibi oldum en sonuncu resminede bittim Very Happy:D
Sailor Diamond
Admin
Admin
Sailor Diamond

MesajKonu: Geri: bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü   bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 4:22 pm

paylaşım için teşekkürler cnm çok saol
sailor moon
Moderatör
Moderatör
sailor moon

MesajKonu: Geri: bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü   bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 4:40 pm

elimden geldiğince bölümlerin resimlerini bulup bölümleri anlatmaya çalışıcam ama resimleri bulmakta zorlanıyorum bütün bölümlerin resmini bulabiliceğim bi yer olsa ne güzel olurdu bana sadece anlatması kalırdı ama malesef öyle biyer henüz yok varsada ben bilmiyorum Rolling Eyes
sailor moon
Moderatör
Moderatör
sailor moon

MesajKonu: Geri: bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü   bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 4:44 pm

biliyorum üst üste msj yazmak yasak ama benden sonra kimse yazmadığı için yapabiliceğim bişi yok aarkadaşlar video izlerken nasıl resim çektiğimizi biri bana söyleyebilirmi lütfennnnnnnnnn videodan nasıl resim çekildiğini bilen varsa bana öm ile yada burdan biri söyleyebilirmi yada anlatabilirmi lütfen çünkü bölümleri tanıtıcam ama bölüm resimşleri bulamıyorum Sad
Sailor Crystal
Admin
Admin
Sailor Crystal

MesajKonu: Geri: bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü   bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 10:24 am

yasak ama bu seferlik affediyim ama birdaha böyle bir davranış görürsem 3 gün banlanırsın
http://sailormoon.yetkinforum.com
CRESCENT

MesajKonu: Geri: bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü   bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 6:09 pm

videoyu izlerken resmini istediğin bi yere gelince videoyu durdur.klavyenin sağ üst taraflarında bi tuş var. print screen yazıo üstünde.o tuşa tıkla.sonra başlattan paint i aç düzene tıkla.yapıştıra tıkla sonra.sayfa oraya yapışcaktır.sonra ordan istediğin resmi kesebilirsin.yapamadığın bi yer olursa söle.aslında basit yapması ama yazması uzun sürdü Very Happy
sailor moon
Moderatör
Moderatör
sailor moon

MesajKonu: Geri: bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü   bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 7:03 pm

Very Happy çok tşk harikasınnnn çok saol böylelikle diğer bölümleride anlatabilirim bum konuda takıldığım bişi olursa gene sana sorabilirim diğmi

bölüm 1 sulugöz usaginin muhteşem dönüşümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-