Sailor Moon Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Forum

Forumumuza hoşgeldiniz.İyi vakitler geçirmenizi dileriz...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Haruka yani Uranüs savaşçısı

+3
Sailor Diamond
sailormoon-usagi
sailor moon
7 posters
YazarMesaj
sailor moon
Moderatör
Moderatör
sailor moon

Haruka yani Uranüs savaşçısı Empty
MesajKonu: Haruka yani Uranüs savaşçısı   Haruka yani Uranüs savaşçısı Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 11:35 pm

Haruka yani Uranüs savaşçısı Ura1110
İsim: Ten'ou Haruka
Boy: 5"8'
Ten: Hafif esmer
Göz: Kahverengi
Saç: Kahverengi
Burcu: Kova
Krallığı: Gümüş Bin Yıl
Hobileri: Araba yarışları ve koşmak.
Hayali: İyi bir yarışçı olmak..
Ünvanı: Uranüs savaşçısı.
Sevgilisi: Miçuroi
Renk: Koyu mavi

Haruka erkeksi bir savaşçıdır. Erkeksi kıyafetler giyer ve bir erkek gibi davranır ve hatta kızlar ona aşık olur. Sporda mükemmeldir. Profesyonel bir yarış arabası ve motosiklet sürücüsüdür. O kadar hızlıdır ki rüzgardan bile hızlı koşabilir. Saldırgan ve soğuk bir yapısı vardır. Bu yüzden zor durumlarda çok kaba ve kalpsiz olur. Michiru, Haruka için bir arkadaştan ötedir,Japonca versiyonunda ikili büyük bir aşk yaşamaktadır.Haruka aynı zamanda Hotaru'nun babası gibidir.

Haruka Kılıç tılsımına sahiptir. Sailor Moon S (3. sezon)'daki görevi saf insanların kalplerindeki tılsımları bulmaktır. Bu tılsımlar için insanları kurban etmesi gerektiğine inanmaktadır fakat kendi kalbinde de bir tılsım vardır(-ki bunu çok sonraları anlanmaktadır). Ama asla kendisinin de bir tılsım taşıdığını düşünmemiştir, çünkü temiz bir kalbi olduğuna inanmıyordur. Sailor Moon SuperS (4. sezon)'da emekliye ayrılmaya karar verdi fakat SM Stars'da geri dönmüştür(Presnes Serenty'i Galaxianın tehditlerinden korumak için).

Klasik, ağırbaşlı ve zengin. Haruka, şık, ağırbaşlı ve oldukça zengindir. Bu üç özellik kesinlikle Haruka'yı tanımlamaktadır. Haruka, koyu mavi ağırlıklı giyinir ve kesinlikle ağırbaşlı olarak tanımlanabilecek karakterlerden biridi

Önemli bölümleri; Bölüm 90-91 tam olarak görünmemeiştir.Asıl göründüğü bölüm 192-dir.
Bölüm 109’da kimliği ortaya çıkmıştır.
Bölüm 110’da tılsımı çıkarılmıştır.
Bölüm 111’de Neptün ve Pluton’la birlikte 3 tılsımı bir araya getirerek kupayı oluşrutanlardan biridir.
Sailormoon süper’in sonunda gitmiştir bölüm 167’de yeniden görülmüştür,burada Hotaru tarafından yeni gücü verilmiştir.
Bölüm 197’de Galaxiaın emrine girmiştir,bölüm 198’de Galaxia tarafından yok edilmiştir.
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

MesajKonu: Geri: Haruka yani Uranüs savaşçısı   Haruka yani Uranüs savaşçısı Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 11:38 pm

haruka kendisini her zaman çok sert bulmuşumdur.ama onuda çok severim paylaşım için teşekkür ederiz Smile
Sailor Diamond
Admin
Admin
Sailor Diamond

MesajKonu: Geri: Haruka yani Uranüs savaşçısı   Haruka yani Uranüs savaşçısı Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 7:38 am

evet çok sert özellikle usagiye karşı ama küçükken ben hep onun erkek olsuğunu düşünürdüm Very Happy
sailor moon
Moderatör
Moderatör
sailor moon

MesajKonu: Geri: Haruka yani Uranüs savaşçısı   Haruka yani Uranüs savaşçısı Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 4:53 pm

çok sert biri ilk gördüğümde erkek sanmıştım ama malesef diğilmiş Crying or Very sad herkese kasrşı sert davransada sert çıkışamadığı tek kişi vardı biricik michirusu Razz
xMizUx

xMizUx

MesajKonu: Geri: Haruka yani Uranüs savaşçısı   Haruka yani Uranüs savaşçısı Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 10:16 pm

küçükken harukanın cinsiyetini çözmek için ne kadar kafa patlatmıştım ya xD
Sailor Crystal
Admin
Admin
Sailor Crystal

MesajKonu: Geri: Haruka yani Uranüs savaşçısı   Haruka yani Uranüs savaşçısı Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 12:18 pm

ben baştan kız olduğunu anladım hiç kafa patlatmaya gerek yok Very Happy
http://sailormoon.yetkinforum.com
xMizUx

xMizUx

MesajKonu: Geri: Haruka yani Uranüs savaşçısı   Haruka yani Uranüs savaşçısı Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 1:05 pm

ne biliyim ya küçücük bişeydim xD bi bakıyorum erkek gibi bi bakıyorum etek giymiş tabi tuhaf geliyodu Very Happy
tugcehsm12
Moderatör
Moderatör
tugcehsm12

MesajKonu: Geri: Haruka yani Uranüs savaşçısı   Haruka yani Uranüs savaşçısı Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 3:26 pm

Haruka keşke erkek olsaymış.Paylaşım için sağol cnm.
http://www.hsmworld.blogcu.com
makatoverei

makatoverei

MesajKonu: Geri: Haruka yani Uranüs savaşçısı   Haruka yani Uranüs savaşçısı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 1:49 pm

tugcehsm12 demiş ki:
Haruka keşke erkek olsaymış.Paylaşım için sağol cnm.
keşke No paylaşım için teşekkürler lol!
http://www.aysavascisivewinx.azbuz.com

Haruka yani Uranüs savaşçısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-