Sailor Moon Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Forum

Forumumuza hoşgeldiniz.İyi vakitler geçirmenizi dileriz...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Evanescence

3 posters
YazarMesaj
Sailor Sun
Admin
Admin
Sailor Sun

Evanescence Empty
MesajKonu: Evanescence   Evanescence Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 2:01 pm

Evanescence Evanescence

Evanescence, bir Amerikalı metal grubudur. 1995 yılında piyanist/vokalist Amy Lee ve gitarist Ben Moody tarafından Little Rock, Arkansas'ta kurulmuştur.[1]

İki özel EP ve Origin adlı demo CD'nin kaydedilmesinin ardından, grup ilk uzunçalar albümü olan Fallen'ı Wind-up Records üzerinden satışa sundu. Dünya çapında 15 milyondan fazla kopyası satan Fallen albümü sayesinde grup iki Grammy Ödülü kazandı. Bir sene sonra Evanescence'in ilk konser albümü olan Anywhere But Home piyasaya sürüldüğünde 1 milyondan fazla kopyası satıldı. 2006'da grup 4 milyondan fazla satan ikinci stüdyo albümü The Open Door'u satışa çıkardı.

Evanescence'te birkaç eleman değişikliği yaşandı. 2003'te grubun kurucularından Moody grubu bırakmaya karar verdi. Onu Rocky Gray ve John LeCompt'ın ayrılığı izledi. Lee şu anda grubun tek orijinal üyesidir.

-tr.wikipedia.org'dan alıntıdır-
http://www.aysavascisi.net
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

Evanescence Empty
MesajKonu: Geri: Evanescence   Evanescence Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 2:09 pm

evet bu gruba bayılıyorum.şarkıları çok güzel aklıma gelen bring me to life,my immortal,lithium,imaginary, ve benzeri şarkılarını bğeniyorum Smile
rena

rena

Evanescence Empty
MesajKonu: Geri: Evanescence   Evanescence Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 6:56 pm

paylaşım için saol. şarkıları çok süper Very Happy
http://animemanga.sforum.biz/index.htm

Evanescence
1 sayfadaki 1 sayfası