Sailor Moon Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon Fan Forum

Forumumuza hoşgeldiniz.İyi vakitler geçirmenizi dileriz...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mamoru diğer adıyla simokinli şovalye

+2
sailormoon-usagi
sailor moon
6 posters
YazarMesaj
sailor moon
Moderatör
Moderatör
sailor moon

Mamoru  diğer adıyla simokinli şovalye Empty
MesajKonu: Mamoru diğer adıyla simokinli şovalye   Mamoru  diğer adıyla simokinli şovalye Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 11:17 pm

Mamoru  diğer adıyla simokinli şovalye Trhs_210
İsim:Mamoru Chiba
Boy: 5"8'
Ten: Beyaz
Göz: Koyu mavi
Saç: Siayh
Burcu: Aslan.
Krallığı: Gümüş Bin Yıl
Hobileri: Kitap okumak.
Hayali: Dünyayı Usagi ile korumak,doktor olmak..
Ünvanı: Tuxedo Kamen, Prens Endymion,,Ayışığı Şovalyesi.
Sevgilisi: Usagi

Mamoru bir üniversite öğrencisidir ve yalnız yaşamaktadır. Ailesi kendisi çok genç yaştayken bir araba kazasında ölmüştür. Kazadan sadece kendisi kurtulmuştur ve hafızasını kaybetmiştir. Tek hatırladığı şey adının Mamoru olduğudur ve hayal meyal aklında kalan güzel bir kızdır. Mamoru ve Usagi, Sailor Moon'un birinci bölümüne karşılaşmışlardır ama bu ilk karşılaşmaları değildir. Sailor Moon R filminde gösterildiğine göre Usagi ve Mamoru daha çok küçükken bir hastanede karşılaşmışlardır. O gün Usagi'nin küçük kardeşi doğmuştur ve küçük Usagi bu günün anısına Mamoru'ya kırmız bir gül verir.
Tuxedo Mask gizemli bir karakterdir. Diğer Savaşçıları kurtarmak için her zaman tam vaktinde gelir. İşareti atılan tek bir kırmızı güldür. Şık smokini, şapkası ve maskesiyle bütün kız savaşçıları etkilemektedir ama içlerinde en çok Sailor Moon ona abayı yakmıştır. Usagi ilk başlarda Tuxedo Mask'ın aslında onu devamlı kızdırıp deli eden Mamoru olduğunu bilmemektedir. Yine de Tuxedo Mask en zor anlarda çıkan bir kurtarıcı gibidir.
Tuxedo Mask olarak görevi diğer savşçılara zor anlarda yardım etmektir. Yaratıklara kısa nutuklar çeker ve kırmızı bir gül atar. Prens Endymion olarak görevi ise gerçek aşkı Ay Prensesine yardım etmektir. Aslında Mamoru çok karışık bir kişiliğe sahiptir. Birçok lakabı ve kimliği vardır. İlk başlarda kendini beğenmiş biri gibi görünmektedir ama hikaye ilerledikçe ne kadar mükemmel biri olduğu ortaya çıkmaktadır.

En son sailor moon tarafından Salı Eyl. 02, 2008 1:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
sailormoon-usagi
Moderatör
Moderatör
sailormoon-usagi

MesajKonu: Geri: Mamoru diğer adıyla simokinli şovalye   Mamoru  diğer adıyla simokinli şovalye Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 11:20 pm

mamoru çok sevimli ve yakışıklı I love you paylaşım için teşekkür ederiz Smile
Sailor Diamond
Admin
Admin
Sailor Diamond

MesajKonu: Geri: Mamoru diğer adıyla simokinli şovalye   Mamoru  diğer adıyla simokinli şovalye Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 7:48 am

evet mamoru çok yakışıklı Very Happy paylaşım için teşekkürler
sailor moon
Moderatör
Moderatör
sailor moon

MesajKonu: Geri: Mamoru diğer adıyla simokinli şovalye   Mamoru  diğer adıyla simokinli şovalye Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 4:44 pm

ah ah bende mamo chanı çok seviyorum çok tatlı ve yakışıklı ayrıcada usagiyle çok yakışıyor cnm benim Embarassed Very Happy
xMizUx

xMizUx

MesajKonu: Geri: Mamoru diğer adıyla simokinli şovalye   Mamoru  diğer adıyla simokinli şovalye Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 10:09 pm

her anime erkeği gibi mamoru da çok yakışıklı xD usagiyle de çok yakışıyolar bence allah ayırmasın xD
tugcehsm12
Moderatör
Moderatör
tugcehsm12

MesajKonu: Geri: Mamoru diğer adıyla simokinli şovalye   Mamoru  diğer adıyla simokinli şovalye Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 5:00 pm

aynen katılıyorum.Mamoru I love you Usagi diyorum her zaman... Sağol cnm Smile
http://www.hsmworld.blogcu.com
Sailor Crystal
Admin
Admin
Sailor Crystal

MesajKonu: Geri: Mamoru diğer adıyla simokinli şovalye   Mamoru  diğer adıyla simokinli şovalye Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 10:34 am

sailor moon(üye)bütün karakterleri yalnış yazıyor ben düzelttim tsukino usagi felan yazınca imla hatası oluyor tabi editörlük olmadığı için birşey yapamayız
http://sailormoon.yetkinforum.com

Mamoru diğer adıyla simokinli şovalye
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Usagi&Mamoru Resimleri